Aktualności

Spotkanie organizacyjne dla studentów I roku studiów odbędzie się 5 października 2018 roku w auli 414 Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Bohaterów Westerplatte 64.

 

Więcej informacji w ogłoszeniu : .

 

PLAKAT

Do pobrania:

plakat 

 

 

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku i Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku we współpracy z Akademią Pomorską w Słupsku oraz Bałtycką Galerią Sztuki Współczesnej w Słupsku serdecznie zapraszają na XIV POMORSKIE FORUM EDUKACJI REGIONALNEJ WIELOKULTUROWE POMORZE „Co nas jednoczy? – drogi do niepodległości”, które odbędzie się 14 czerwca 2018, o godz. 9.00 w Sali Rycerskiej Zamku Książąt Pomorskich w Słupsku, ul. Dominikańska 5-9.
Zaproszenie
Program

Czytaj więcej...

Akademia Pomorska w Słupsku i Uniwersytet Szczeciński mają zaszczyt zaprosić na ogólnopolską konferencję naukową „Męskość a sacrum” organizowaną w dniach 14-15 czerwca 2018 roku w Słupsku przez Zakład Teorii Literatury i Badań Kulturowych Instytutu Polonistyki Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Katedrę Teologii Praktycznej Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego.
Zapraszamy do zapoznania się z programem konferencji

Czytaj więcej...

"Logopedia przyjazna dziecku" - przedszkole z poszerzoną edukacją logopedyczną. W naszym przedszkolu poprzez zabawy językowe rozwijamy słownictwo najmłodszych. Przedszkole tworzone jest w oparciu o autorski program związany z edukacją i terapią dzieci w wieku przedszkolnym. Działamy wraz z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną Praktis, dzięki czemu możemy się pochwalić wieloletnią praktyką i doskonałą kadrą.
Przedszkole posiada własny, wydzielony teren, na którym znajduje się plac zabaw.
http://www.przedszkole-slupsk.pl/

Czytaj więcej...

Kontakt

Instytut Polonistyki
Akademia Pomorska w Słupsku

ul. Arciszewskiego 22a
76-200 Słupsk,

Sekretariat Instytutu
mgr Katarzyna Jarystow
Telefon: 59 840 53 26 wew. 326
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

BiuletynPolonistyczny logo