Biblioteka Uczelniana zaprasza pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów na szkolenia biblioteczne, podczas których przedstawimy strukturę biblioteki, pokażemy jak efektywnie korzystać z zasobów tradycyjnych i cyfrowych, omówimy polskie i zagraniczne bazy danych.
Biblioteka organizujemy zarówno szkolenia indywidualne, jak i grupowe, od poniedziałku do soboty, w godzinach pracy biblioteki.
Szkolenie trwa ok. 45 minut.

W celu umówienia szkolenia prosimy o kontakt:
mgr Bogumiła Zlot-Sobierajska, tel. 59 84 05 452, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Anna Kubacka, tel. 59 84 05 451, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.