Serdecznie zapraszamy do udziału w Akademii Władcy Lalek!
Akademia Władcy Lalek to cykl artystycznych zajęć dla dzieci, prowadzonych w formie zabaw, podczas których uczestnicy zapoznają się z różnymi elementami sztuki teatralnej. Wprowadzenie dzieci w świat sztuki poprzez zabawy "na niby" przynosi im wiele korzyści, rozwija wyobraźnię, doskonali mowę, która staję się wyrazista, melodyjna. Przygotowany przez nas program warsztatów wyzwala i rozwija muzyczne, plastyczne, ruchowe i słowne możliwości dziecka. Zabawa w teatr pozwala dzieciom nieśmiałym, zapomnieć o swojej nieśmiałości, a dzieciom niezdyscyplinowanym i hałaśliwym daje możliwość wyciszenia oraz pomaga zapanować nad swoimi emocjami.

• Każdy uczestnik otrzyma na zakończenie zajęć pamiątkowy dyplom uczestnictwa w warsztatach.
  • Rodzice mogą obserwować swoje dzieci w trakcie warsztatów

Miejsce:
Teatr Władca Lalek Akademia Pomorska DS3/Pracownia Teatru Władca Lalek
ul. Arciszewskiego 22 A (wejście z boku)

Czas trwania:
2 miesiące (10 spotkań) w każdy czwartek od 11 stycznia do 15 marca 2018 r. godz. 17:00-18:00
Grupa: 4 -7 lat.
Limit miejsc: 15.
Koszt udziału: 250 zł

Zapisy do 30 grudnia 2017 r.

Zgłoszenia oraz zapytania przyjmujemy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczegółowy program zajęć znajdą Państwo pod tym linkiem https://www.facebook.com/events/311187166048233/